Skip to content

nasz zespół

Autorzy projektu

Na co dzień nie jesteśmy twórcami gier terenowych. Znamy się za to, co nieco, na grach międzyludzkich. A stamtąd dotąd jest niedaleko, ot, wystarczy jakiś bardziej szalony pomysł na zabawę i trochę inwencji w pozyskiwaniu pieniążków na jego realizację. We wspólnych działania spaja nas bez wątpienia jedno: miłość do Lądka-Zdroju, Doliny Białej Lądeckiej i Hrabstwa Kłodzkiego.

Scenariusz

Tomasz Pawlęga
Stronie Śląskie. Autor „Trupów w Kletnie” i nie tylko. Etatowy pracownik Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju, gdzie zajmuje się słowem pisanym i mówionym. Poza tym foucaultysta, wielbiciel kina i kilku innych egzystencjalnych przyjemności.

Projekty graficzne

Monika Słonecka
Lądek-Zdrój. Szefowa promocji Centrum Kultury i Rekreacji i Gminie Lądek-Zdrój. Grafik i projektant legalnej bibuły (ulotki, foldery, gazetki, książki, plakaty, banery… i webdesign) dla CKiR, miasta, instytucji i firm współpracujących z gminą.

Ilustracje

Joanna Sapkowska-Pieprzyk
Gorzów Wielkopolski. Design Studio 58, poza tym Teatr Osterwy w Gorzowie Wlkp., stała twórczyni scenografii do spektakli lądeckiego Teatru „Stąd” i współpracownik lądeckiego centrum kultury jako rysownik… Możemy tak wyliczać bez końca a wynika z tego jedno: szalenie pracowita i niezwykle utalentowana jest ta Asia. Do tego cieszy się wspaniałym poczuciem humoru!

Webdizajn

Igor Falkiewicz
Lądek-Zdrój. Zmajstrował Konopkanatropie.pl wspólnie z Moniką Słonecką. Pracownik Urzędu Miejskiego w Lądku-Zdroju, ale nie urzędnik – informatyk, webdesigner, projektant sieci, malarz, tynkarz, akrobata. W wolnych chwilach – o ile się pojawiają – dla relaksu naprawia zegarki szwajcarskie i te z kukułką.

Zarządca projektu

Karolina Sierakowska
Lądek-Zdrój. W lądeckim centrum kultury dyrektoruje Międzynarodowym Festiwalem Tańca im. Olgi Sawickiej. Producentka spektakli teatralnych i wszystkiego, co wiąże się z niemożliwych: utrzymaniem ludzi w ryzach różnorakich projektów kulturalnych i społecznych. Z tego wszystkiego najbardziej lubi swoje dwa psy i kota.